Formand
Svend Skriver Dahl
Vestervang Alle 95
9670 Løgstør
Tlf: 3965 7718 / 4051 5213
svend.dahl@mail.dk

Lise Norre
Hans Egedesvej 17
9600  Aars
Tlf.: 2177 9709
lisenorre@gmail.com

Sten Søndergaard 
Tollestrupvej 23
9500 Hobro
Tlf. 3089 0703
sten@bystrupgaard.dk

Næstformand
Hans Borglykke
Langdalvej 8, Blære
9600  Aars
Tlf.: 9823 5221 / 2098 5421
hans@borglykke.com

Jakob Kortegaard
Farsøvej 101, Sjørup
9640 Farsø
Tlf: 2887 5332
jkortegaard@gmail.com

Bent Frost 
Løgstørvej 222
9600 Aars
Tlf. 6166 9904
frost@mindstore.dk

SUPPLEANTER

Finn Stenberg Norre
Hans Egedesvej 17
9600  Aars
Tlf.: 3082 9617
fs@vhim-gym.dk">fs@vhim-gym.dk

 

Ellen Poulsen
Skatskovvej 35, Guldager
9620 Aalestrup
Tlf.: 3025 9857
ellensolveigpoulsen@gmail.com

 

 

 

Karen Steffensen
Østerled 9
9681 Ranum
Tlf. 2388 0099
karen.steffensen@mail.dk

 

Margrethe Carstensen

  

margrethe.carstensen@skolekom.dk

Afdelingsfolder 2019


Afdelingens privatlivspolitik

DN Vesthimmerland behandler personoplysninger, for eksempel i forbindelse med tilmeldinger til ture eller arrangementer og deltagelse i møder. Vi behandler også personoplysninger, når vi på hjemmesiden, facebook, i nyhedsbreve og i pressemeddelelser offentliggør billeder, navne og kontaktoplysninger på afdelingens frivillige eller andre personer med en relation til afdelingen. 

Vi bestræber os i DN Vesthimmerland på at overholde lovgivningen og har derfor udarbejdet en privatlivspolitik for afdelingen. Privatlivspolitikken beskriver i detaljer, hvilke personoplysninger, vi behandler og hvordan vi behandler disse personoplysninger. Privatlivspolitikken kan du downloade ved at klikke på knappen nedenfor.